Blog

Ženská konferencia ESENCIA spojila takmer 1300 žien!

Ženská konferencia ESENCIA spojila takmer 1300 žien!

Uplynulý víkend mal svoju špeciálnu Esenciu. Ženská konferencia s názvom Nespútaná – Esencia spojila obrovské množstvo matiek, babičiek, dcér či sestier z celého Slovenska i Českej republiky.

Tohtoročná ženská konferencia projektu Godzone bola špeciálna vo svojej forme a tak ako každá udalosť v dnešnej dobe, aj táto sa musela presunúť do on-line priestoru. To však vôbec neubralo na jej sile a konferencie sa mohlo zúčastniť viac účastníčok, než kedykoľvek predtým!

Téma, v ktorej sa niesli celé dva dni, Esencia, niesla myšlienku jedinečnosti každej ženy. Esencia, ktorá predstavuje výťažok so špecifickou vôňou alebo chuťou, je tak obrazom každej ženy. Žena v živote zastáva mnoho úloh a postov a často sa snaží napĺňať všetky kritériá dokonalosti tohto sveta. Keď však nájde samú seba – „svoju výnimočnosť“ – prichádza sloboda.

Program konferencie odštartovali spoločné modlitby s tímom Worship Department zo spoločenstva SP. Prvý prednáškový blok viedla Mária Škovierová, ktorá ženy prevádzala Záhradou, do Púšte ich voviedla Lucia Kuková, a posledný prednáškový blok s podnázvom Oáza uzavrela Zuzana Petrová. Sobotný deň previedli hlbokými modlitbami kapela F6 a Julo Slovák spolu s kapelou ESPÉ. Súčasťou sobotného programu bol už tradičný „gaučtalk“ s inšpiratívnymi hostkami Miroslavou Čulagovou a Klárou Neslušanovou a v programe nechýbala ani svätá omša.

„Ďakujem za veľmi požehnaný čas. Dokonale ste sa postarali o moju dušu. Dokonalý oddych a povzbudenie do ďalších dní. Ďakujem.“ Simona

„Bolo to silné, veľmi silné. Ďakujem Bohu, že som sa mohla zúčastniť!“ Mia

„Úžasné!!! Ďakujem v mene všetkých. Už tak dlho som potrebovala takúto obnovu srdca. Ovlaženie. Boh vo mne mocne konal a prihováral sa, búral klamstvá. Vložil do mňa novú esenciu, alebo skôr prebudil tú jeho v mne.“ Lenka

Ženská konferencia prebiehala on-line, ale organizátori mysleli aj na tie ženy, ktoré z nejakého dôvodu konferenciu nemohli sledovať naživo. Lístky do archívu konferencie je stále možné si zakúpiť do 24.2.2021 na stránke https://nesputana.godzone.sk/. Archív bude sprístupnený do 28.2.2021.

Ženská konferencia bola organizovaná evanjelizačným projektom Godzone.

TLAČOVÁ SPRÁVA GODZONE