Blog

Už zajtra začína prvá online GODZONE konferencia s názvom NANOVO

Už zajtra začína prvá online GODZONE konferencia s názvom NANOVO

V poradí 9. ročník Godzone konferencie sa uskutoční už tento víkend – 8. a 9.mája. Historicky prvá ONLINE konferencia využíva potenciál “online sveta“, ktorý môže sprostredkovať evanjelium tisíckam ľudí a vytvára priestor aj pre tých, ktorí sa doteraz Godzone konferencie nemohli zúčastniť. Program začína piatok o 18:00 hod., avšak záujemcovia sa stále môžu prihlásiť na stránke konferencie: konferencia.godzone.sk

Godzone konferencia od svojho vzniku symbolizuje zjednotenie generácie, ktorej ide o Božie kráľovstvo. A hoci aktuálna situácia nedovoľuje osobné stretnutie, organizátori veria, že Božie konanie nie je obmedzené ani tým: „Godzone konferencia je pre nás vždy o stretnutí a súčasne formácii. Ako generácia KIOBK túžime kráčať stále ďalej a posúvať sa v poznaní Ježiša Krista a Jeho učenia. Aj keď sa nám tentokrát nepodarí stretnúť osobne, modlíme sa, aby sme spoločne prežili víkend, ktorý nás priblíži k Bohu a nadprirodzene zjednotí. Srdečne pozývame všetkých, pretože stále máte možnosť prihlásiť sa a načerpať od duchovných otcov Jána Buca a Jozefa Mihoka, či Zuzany Petrovej a Jula Slováka zo spoločenstva SP,“ hovorí Soňa Valachová, členka organizačného tímu konferencie a dodáva, „prvýkrát bude hosťom aj anglický worship líder Martin Smith, ktorý nás bude viesť vo chválach a povzbudí slovom cez online prenos, takže sa skutočne máte na čo tešiť.“ Zo slovenskej worshipovej scény vystúpia kapely LCH LIVE, PIARMUSIC,  ESPÉ a ďalší.

Okrem hlavného programu bude súčasťou aj Detská konferencia pre najmenších, ktorá bude prebiehať pomedzi jednotlivé bloky programu. Nebude chýbať ani svätá omša a zábavná časť programu s názvom „Mix session“, ktorej súčasťou budú aj hudobní hostia a vynikajúci slovenskí interpreti: Simona Martausová, Martin Husovský a Janais.

Stále prebieha kampaň – „PBS – Pomôž blížnemu svojmu“ ponúkajúca pomoc ľuďom, ktorí si nemôžu dovoliť zaplatiť konferenciu. Stačí, keď o ňu požiadajú na stránke: konferencia.godzone.sk. Súčasne je tu pozvanie pre ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť a zaplatiť iným vstupenku na konferenciu. Kampaň PBS tak sprostredkuje to, aby ONLINE Godzone konferenciu mohol prežiť každý.

Godzone konferencia bude pre účastníkov s platnou vstupenkou dostupná 7 dní v archíve. V prípade, že si ľudia nestihnú pozrieť naživo všetky bloky konferencie alebo si budú chcieť prednášky pozrieť znovu, bude to možné vďaka archívu. Všetky dôležité informácie o konferencii nájdete v špeciálom zhrnutí s názvom: Najčastejšie otázky o Godzone konferencii 2020.

TLAČOVÁ SPRÁVA GODZONE