Blog

Staň sa súčasťou kreatívneho tímu Vydavateľstva DON BOSCO

Staň sa súčasťou kreatívneho tímu Vydavateľstva DON BOSCO

V saleziánskom Vydavateľstve DON BOSCO vytvárajú tím dobrovoľníkov z radov študentov a študentiek, ktorí sa neboja experimentovať, majú vlastný názor a radi získavajú nové zručnosti. Ponúkajú ti možnosť nakuknúť do sveta kníh a spoznať, ako sa z textu na papieri stane voňavá kniha. Na výmenu spolu s tímom môžeš ponúknuť svoje nápady, ako knihy priblížiť ľuďom – či už na sociálnych sieťach, ale napríklad aj zaujímavými obálkami alebo pútavými textami. Je jedno odkiaľ si, začína sa online.

Ak ťa ponuka zaujala, ozvi sa na mail: peter.novak@donbosco.sk alebo napíš správu na FB Vydavateľstvo DON BOSCO do 25. 11. 2020.

Bližší popis k výzve:
V saleziánskom vydavateľstve DON BOSCO vytvárame kreatívny tím dobrovoľníkov, ktorý je otvorený pre všetkých, čo sa neboja experimentovať, vedia pomôcť, tvoriť a radi sa naučia niečo nové. Je to možnosť nakuknúť do sveta kníh a knižného trhu. Hľadáme mladých ľudí, ktorí nám pomôžu objaviť nové spôsoby, ako naše knihy priblížiť ľuďom, či už na sociálnych sieťach, ale aj inšpiratívnymi nápadmi, ako saleziánske vydavateľstvo a dielo dona Bosca ešte viac priblížiť Slovensku. Vieme, že momentálna situácia na Slovensku a vo svete nepraje osobným kontaktom či osobnému sprevádzaniu priamo vo vydavateľstve, ale vzájomne sa môžeme stretávať vo „virtuálnom svete,“. Našou snahou je vybudovať si tím spolupracovníkov a ľudí, ktorí ostanú s dielom dona Bosca a s našim vydavateľstvom spojení do budúcnosti.