INÉ

Osobitným druhom tábora, ktorý sa tradične koná pod záštitou Domky – sekretariátu je Saleziánsky plenér. Tento výtvarnícky tábor s ambíciou rozvíjať mladých umelcov sa každoročne koná na saleziánskej chate v Banskej Belej a jeho hlavným organizátorom je salezián spolupracovník a zároveň akademický maliar Pavol Rehák.

Článok k tohtoročnému Plenéru 2020 nájdete TU.
Podrobné informácie a prihlasovanie na Plenér 2020 nájdete TU.

Týždenný pobytový tábor je určený pre miništrantov od 10 rokov až po vysokoškolákov. Cieľom tábora je pomoc pri formácii miništrantov podľa projektu KBS. Okrem duchovného programu účastníkov každoročne čaká program plný zábavy a dobrodružstva.

Ponuku na prihlásenie sa v roku 2020 nájdete  TU.

Púť zaľúbených

Pre všetkých zaľúbených – páry, ktoré spolu chodia, sú zasnúbené alebo manželia, spoluorganizuje Domka už niekoľko rokov Púť zaľúbených. Každoročne sa v Šaštíne stretne viac ako tristo zaľúbených mladých z celého Slovenska ale i zahraničia.

Bohatý program púte je rozdelený do troch dní. Je vytvorený tak, aby bol posilou do kráčania každodennosti, načerpania síl a chuť rozvíjať vzájomnú lásku. Okrem svätých omší  v ňom nechýbajú ani svedectvá párov, prednášky či práca v malých skupinkách.

Viac na https://www.zalubeni.sk/

BOSS