Tréning trénerov (T4T)

Tréning trénerov (T4T)

13. júla 2020

Vzhľadom na epidemiologické opatrenia sa zredukovalo T4T na jediný termín  v Bratislave 16. – 17. 10. 2020 (v piatok od 9:00 do soboty 17:00 hod.). Keďže sa nemôžu zúčastniť všetci pôvodne prihlásení, je možné sa ešte dodatočne prihlásiť.

Pre koho:

  • Pre všetkých, ktorí chcú nadobudnúť odbornosť v tvorbe a vedení vzdelávacích podujatí.
  • Pre tých, ktorí majú na starosti zaškoľovanie animátorov a dobrovoľníkov v strediskách, farnostiach, pastoračných centrách,…
  • Pre tých, ktorí vedú preventívne programy na školách a v CVČ, pripravujú kurzy a vzdelávacie programy.

Kedy: 16. – 17. 10. 2020 (od piatka 9:00 hod. do soboty 17:00 hod.)

Typ: vzdelávacie podujatie

Miesto konania: Bratislava

Vek: nad 20 rokov

Podmienky účasti:

  • Predpokladom pre účasť je predchádzajúca (aspoň čiastočná) skúsenosť s vedením vzdelávacej aktivity v skupine detí, mladých alebo dospelých.
  • Účastník/účastníčka má mať možnosť ihneď uplatniť nové zručnosti v praxi (doma v stredisku, vo svojej skupine a pod.).
  • Uprednostňujeme účastníkov a účastníčky, ktoré majú určitú obsahovú odbornosť, skúsenosti, zručnosti a chcú ich odovzdávať ďalej. Preferujeme témy súvisiace s činnosťou v strediskách a prácou s deťmi a mládežou (môžu to byť napr. zručnosti potrebné pre animátorov; duchovné, psychologické, sociálne aspekty práce s mládežou; tvorivé aktivity, umenie; témy súvisiace s riadením strediska, prácou s dobrovoľníkmi, fundraisingom; využitie nových technológií v práci s mládežou…)

Cena: 45€

Prihlásenie: online formulár

Ďalšie informácie: TU

Kontaktná osoba: Martina Škutová martina.s@domka.sk

Upozorňujeme záujemcov, že organizátori neustále sledujú pokyny Ústredného krízového štábu Slovenskej republiky a podľa toho budú aj konať a prispôsobovať program i priebeh podujatia.