Pobytový tábor Banská Belá

Pobytový tábor Banská Belá

11. mája 2023

Organizujeme pobytový tábor na chate v Banskej Belej. Tábor bude v termíne 2.-8.júla. Potrebovali by sme, aby bol animátor prítomný zhruba deň pred táborom u nás v Brezne, kde bude mať zabezpečené ubytovanie (spolu pôjdeme potom autobusom do Belej) a ak by sa dalo tak najlepšie aj na spoločnej víkendovej predtáborovej chate, ktorú budeme organizovať 23.-25. júna (víkend pred táborom, miesto upresníme).
Ubytovanie a strava bude samozrejme zabezpečená v rámci tábora na chate 🙂 . Mal by na starosti skupinku (cca 8-9 detí) spolu s 2 ďalšími animátormi a bol by zapojený v spoločných aktivitách a hrách.
Podmienky: nad 18 rokov (pomôže nám, ak by mal aj zdravotnícky kurz čo ale samozrejme nie je podmienka 🙂 ) a skúsenosti s animátorstvom.
Financie – strava, ubytko a výlet vrámci tábora budú uhradené a teda je to dobrovoľnícka služba.
Stredisko v Brezne je malé, avšak pomaly rastie a napĺňa sa animátormi nadšenými pre službu a spoločenstvo. Do minulého roku bolo prevažne zamerané na prímestské tábory, teraz sme sa druhý rok pustili do pobytového, preto sa tešíme na každú novú tvár, ktorá sa k nám pripojí a obohatí nás, prípadne sa nechá obohatiť o nové nápady a zážitky 🙂
Kontaktná osoba – v prípade akýchkoľvek otázok: Kristína Krnáčová, 0949 624 616, kika.tinka.krnacova@gmail.com