MEDZISTREDISKOVÁ VÝMENA ANIMÁTOROV 2022 – KOŠICE – KALVÁRIA

MEDZISTREDISKOVÁ VÝMENA ANIMÁTOROV 2022 – KOŠICE – KALVÁRIA

4. augusta 2022

Ponuka:
Poď cez leto vyskúšať, aké je to byť animátorom mimo svojho strediska! Pridaj sa na MEDZISTREDISKOVÚ VÝMENU ANIMÁTOROV 2022! Stredisko Košice – Kalvária, kde sme pred rokom spolu oslávili našu 30tku, hľadá animátorov na prímestský tábor.
Čo? prímestský tábor
Kedy? 22. – 26. 08. 2022
Kde?Košice – Kalvária
Bývanie: zabezpečené (potrebný spacák)
Rola animátora: animátor v skupinke + ochota pomôcť s čímkoľvek, čo bude potrebné
Podmienky: potrebujeme 2 – 5 animátorov (ak sa bude dať, uprednostníme chlapcov)
Príprava: priebežná príprava s domácimi animátormi + animátorská nocovačka 19. – 20. 08. 2022 + osobné vovedenie do tábora
Financie: prísť do Košíc, ostatné výdavky hradíme my (ubytovanie, strava…)
Niečo o nás: Kalvarka je jedným z troch saleziánskych stredísk v Košiciach (Tri Hôrky, Luník IX, Kalvarka). Naše dielo zahŕňa 3 hlavné časti: formácia kandidátov (prednovicov), pastorácia mládeže, farnosť. V posledných rokoch robievame počas leta 3 tábory: pobytový tábor (3.-7. ročník ZŠ), tínedžerky tábor (8. ročník ZŠ – 3. ročník SŠ) a prímestský tábor (1. – 5. ročník ZŠ). Práve na ten prímestský tábor, sa nám prihlásilo (na naše pomery) veľa detí. Prímesťak je u nás príležitosťou aj pre nových začínajúcich animátorov. Vždy však tam bývajú aj tí „skúsenejší“ animátori, ktorých pre rôzne okolností teraz nemáme dostatok. Budeme teda radi, ak prijmeš naše pozvanie a stretneme sa u nás na Kalvarke.

Kontaktná osoba: jozefknap@gmail.com; 0910 417 639