MEDZISTREDISKOVÁ VÝMENA ANIMÁTOROV – BRATISLAVA, MAMATEYOVA – FUTBALOVÉ SÚSTREDENIE

MEDZISTREDISKOVÁ VÝMENA ANIMÁTOROV – BRATISLAVA, MAMATEYOVA – FUTBALOVÉ SÚSTREDENIE

2. mája 2023

V stredisku Bratislava – Mamateyka radi uvítame mladých animátorov z iných stredísk, ktorí by si chceli vyskúšať Futbalové sústredenie nášho FK Mamateyka!

Kedy? 23.-26. august (streda-sobota) od 8.30-16.00 (stačí, ak animátor príde deň vopred 22. augusta alebo už v pondelok 21. na predprípravu)

Sústredenie je pre 3 kategórie: mladšia prípravka U9, prípravka U11 a mladší žiaci U13 (chlapci 7-13 roční), prebiehať bude v našom areáli Mamateyky. Ubytovanie bude mať animátor zabezpečené u nás na Mamateyke. A tiež stravu v priebehu akcie.

Rola animátora/trénera: počas sústredenia nám chýba animátorská asistencia (najmä po skončení tréningov) teda v priebehu voľných chvíľ cez deň. Taktiež uvítame „technickú“ výpomoc so zabezpečením chodu sústredenia. Ak by mal animátor/ka aj vzťah k futbalu, vedel/a by vypomôcť aj pri samotných tréningoch 😉

Podmienky: min. 16 rokov, znalosť saleziánskeho animátorského prístupu, chuť pomáhať/poslúžiť, vzťah k futbalu je vítaný, no nie nevyhnutný.

Financie: dobrovoľnícka forma bez nároku na honorár 😛

Mamateyka je petržalské MEGA stredisko B-) , s mnohými možnosťami a priestorom angažovať sa, osobne rásť a nadväzovať nové vzťahy. Isto si to tu zamilujete 💛 (https://www.facebook.com/mamateyka.sk, mamateyka.sk)

Kontaktná osoba: Jozef Martinek SDB, +421 911 057 140