Blog

Dôležité zmeny v programe vystúpení GODZONE tour 2021

Dôležité zmeny v programe vystúpení GODZONE tour 2021

Na základe rýchlo meniacej sa pandemickej situácie na Slovensku, organizátori tohtoročného Godzone tour Boh nie je mŕtvy, avizujú nové zmeny v organizácii podujatia, ktoré sa uskutoční už budúci týždeň v týždni od 15. – 20. novembra na Slovensku i v Českej republike.

Mrzí nás situácia, ktorá nastala a zmeny, ktoré prináša. Robili sme všetko preto, aby bolo možné vstup na Godzone tour umožniť všetkým, ktorí o to majú záujem, pandemická situácia v našej krajine sa však neustále zhoršuje. Rešpektujeme nariadenia aj odporúčania odborníkov a sme vďační, že Godzone tour je možné realizovať aspoň v obmedzenej forme, minulý rok nám neumožnil ani to, hovorí riaditeľ projektu Godzone, Július Slovák.

Čierne okresy zrušené, OTP len v Bratislave

Už dávnejšie organizátori Godzone tour avizovali, že podujatia, ktoré sa v danom týždni budú podľa Covid automatu nachádzať v čiernej farbe, budú zrušené. Novou zásadnou informáciou je, že vstupy pre OTP sa rušia vo všetkých mestách okrem Bratislavy.

Tu je zoznam zmien pre jednotlivé mestá:

Prešov  

Podstatnou informáciou pre prešovských účastníkov je zmena miesta. Godzone tour v Prešove sa uskutoční  v ICE Aréne Prešov. Ďalšou dôležitou zmenou je, že podujatie bude organizované len pre očkovaných (a deti do 12 rokov) v čase o 19:30 hod. Vstup o 16:30 hod. pre OTP, sa z dôvodu nepriaznivej pandemickej situácie ruší.

Poprad

Keďže okres sa v dobe konania podujatia nachádza v čiernej farbe, vystúpenie je v tomto meste zrušené.

Žilina

Podujatie bude organizované len pre očkovaných (a deti do 12 rokov) v čase o 19:30 hod. Vstup o 16:30 hod. pre OTP, sa z dôvodu nepriaznivej pandemickej situácie ruší.

Zvolen

Keďže okres sa v dobe konania podujatia nachádza v čiernej farbe, vystúpenie je v tomto meste zrušené.

Bratislava

Vďaka lepšej pandemickej situácii v Bratislave oproti zvyšku Slovenska, sa Godzone tour uskutoční v oboch plánovaných časoch, 16:30 hod. OTP (s podmienkou 25% kapacity haly, t. j. max 3 000 účastníkov) a 19:30 hod. pre očkovaných a deti do 12 rokov, s neobmedzenou kapacitou.

Ostrava

Godzone tour v Ostrave sa bude organizovať bezo zmien. Vstup o 19:30 hod. je otvorený pre OTP bez kapacitných obmedzení.

Tých, ktorí sa za daných podmienok Godzone tour 2021 nebudú môcť zúčastniť, srdečne pozývajú sledovať Godzone tour – Boh nie je mŕtvy online na TV NOE a na Youtubovom kanály projektu Godzone, v sobotu, 20. 11. 2021 o 19:30 hod.

Všetky aktuálne informácie o Godzone tour 2021, nájdete na stránke podujatia tour.godzone.sk

Organizátori ďakujú za pochopenie a tešia sa na všetkých účastníkov, ktorí sa zúčastnia turné fyzicky alebo online.

TS GODZONE