Blog

Chceš zažiť dobrodružstvo s Bohom?

Chceš zažiť dobrodružstvo s Bohom?

Možno si sa práve zháčil, či je niečo také vôbec možné. A možno sa v Tebe ozvalo nádejné áno. Nech už si si odpovedal na túto otázku tak či onak, pozývame Ťa na SET.


SET – Saleziánsky evanjelizačný tábor, je novinkou medzi letnými aktivitami Domky – Združenia saleziánskej mládeže. Pozvaní sú naň mladí vo veku 14 – 19 rokov (deviataci a stredoškoláci), ktorí by chceli zažiť živého osobného Boha a prehĺbiť svoj vzťah s Ním v atmosfére spoločenstva saleziánskej rodiny. Pripravený je pre nich pestrý duchovný program; modlitba chvál, zaujímavé témy, možnosť spoznať seba samého, ale aj prežívať svoju vieru v spoločenstve. Samozrejme, ako na každom správnom saleziánskom tábore, nebude chýbať ani množstvo zábavy, hier, športu, oddychu, nových zážitkov a priateľstiev.


Tábor je pobytový a uskutoční sa 07. – 13. augusta 2022 v Centre Savore SIGORD pri Prešove. Účastnícky poplatok je 180€ a zahŕňa ubytovanie, stravu a materiál. Ak by si mal ešte ďalšie otázky, pokojne sa nám ozvi, kontakt a viac informácií nájdeš na plagáte a v prihlasovacom formulári.
Pýtaš sa, či to bude stáť za to? Poď a uvidíš 😉

Tešíme sa na Teba, organizačný tím