Archív

ŠPA 3. kurz - východ ŠPA 3. kurz - východ


správa

Predposledný kurz našej Školy pre animátorov bol výnimočný. Konečne sa nám podarilo dostať sa na určené miesto bez väčších komplikácií.

GPS: "Vykroč s Matkou!" GPS: "Vykroč s Matkou!"


ponuka

Na sviatok Nepošvrnenej Panny Márie, sestry saleziánky symbolicky spustili prihlasovanie na ďalší kurz GPS. Tento rok totiž kráčame po dobrodružnej ceste rozlišovania povolania s Matkou. Máš odvahu vykročiť tiež?

Knižná novinka - Čaro jednoduchého života Knižná novinka - Čaro jednoduchého života


ponuka

Skutočný a dojímavý príbeh pastierky oviec, ktorý očaril celý svet. Stalo sa vám, že ste si kúpili knihu a hneď prvé riadky vás vtiahli do deja tak, že ste sa od nej nevedeli odtrhnúť? Chceli by ste sa na chvíľu zastaviť v čase, nadýchať sa vône čerstvých borovíc, napiť sa čerstvo nadojeného mlieka, ležať na lúke uprostred ovčieho stáda?

Dajte nám hlas! Dajte nám hlas!


správa

Členské organizácie Rady mládeže Slovenska už mesiac šíria kampaň "Dajte nám hlas!" Potrebujú vyzbierať podpisy, s ktorými pôjdu za politikmi. Chcú tak byť viac vnímané vo verejnom sektore.

ŠpA 3. kurz - ZÁPAD ŠpA 3. kurz - ZÁPAD


správa

Počas "revolučného" víkendu (15. - 17. 11. 2019) sa druháci zo západného kurzu stretli v Badíne, aby spoločne opäť prenikli hlbšie do tajov animátorstva.

Prihlasovanie na jarné školenie "7 návykov" je spustené Prihlasovanie na jarné školenie "7 návykov" je spustené


ponuka

Máš záujem zefektívniť svoje zvyklosti, zapracovať na sebe a svojich vzťahoch, zamyslieť sa nad obsahom a spôsobom realizácie svojho poslania? Tak potom práve pre teba tu máme školenie, ktoré vychádza z knihy Stephena R. Coveyho „7 návyků skutečně efektivních lidí“, ktoré je navyše prispôsobené realite saleziánskeho prostredia.

Ako sestry uniesli s GPS dievčatá na Hrebienok Ako sestry uniesli s GPS dievčatá na Hrebienok


správa

Keď v polovici októbra babie leto prekvitá, je priam hriechom ostať sedieť doma. A tak aj desať odvážnych dievčat do Svitu nezablúdilo náhodou. Prišli však so zámerom hľadať svoje povolanie, stíšiť sa a viac rozumieť Jeho hlasu.

Saleziánska rodina liezla aj tento rok Saleziánska rodina liezla aj tento rok


správa

Domkársky lezeniachtivý nadšenci v spolupráci s rožňavskými saleziánmi v prvej polovici októbra zorganizovali trinásty ročník celoslovenskej lezeckej súťaže Rožňavský Kameňák.

Tohtoročná ponuka školení prilákala vyše 80 mladých Tohtoročná ponuka školení prilákala vyše 80 mladých


správa

Na úvod školského roka sme opäť prezentovali bohatú ponuku školení a kurzov pre mladých. Škola pre animátorov, 7 návykov skutočne efektívnych ľudí či Teológia pre mladých, prináša rady nie len pre animátorský ale aj osobnostný a duchovný rozvoj. Kapacity sa naplnili a my sa už tešíme na samotné podujatia a účastníkov.

 

 

 

 

 

 

 

·registrácia ·zabudol som heslo

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Domka - sekretariát

Miletičova 7
821 08 Bratislava
sekretariat@domka.sk

č.ú.: 5062896757/0900

IBAN: SK76 0900 0000 0050 6289 6757

IČO: 317 892 18

DIČ: 2021 4238 66

tel.: +421 250 231 378

sekretariát: +421 903 296 526

ekonóm: +421 910 923 143

Domka - strediská

Kontakt na strediská

 

 

Podporujeme

Škola pre AnimátorovCesty Zrenia                          Tehlička pre deti uliceVydavateľstvo Don Bosco