Archív

ČOJSI ČOJSI


ponuka

Hnutie Fokoláre pozýva všetkých mladých kresťanov na akciu ČOJSI.

Druhý ročník školenia Teológia pre mladých úspešne otvorený v Badíne! Druhý ročník školenia Teológia pre mladých úspešne otvorený v Badíne!


správa

Core team bratov saleziánov a sestier saleziánok v piatok večer privítal mladých nadšencov pre teológiu. Odštartoval sa nový akademický rok, ktorý bol spojený pre prvákov aj druhákov. Všetci sa mohli tešiť predovšetkým na nové vedomosti ale i program popretkávaný spoločnými modlitbami, rekreáciou, športom, pokojným časom na kávu a podelenie sa o skúsenosti a zážitky. No a tiež na modlitbu a

Viera do vrecka: Konflikty, žiadna tragédia! Viera do vrecka: Konflikty, žiadna tragédia!


ponuka

Je dobré snažiť sa za každú cenu o bezkonfliktné vzťahy? Ako riešiť konflikty inak ako doteraz? Oplatí sa v manželstve zametať konflikty pod koberec? Ako uzdraviť vzťah do hĺbky?

SYM 2019 SYM 2019


správa

Stretnutie saleziánskeho mládežníckeho hnutia Európy a stredného východu (SYM) sa uskutočňuje každý rok v novembri. Vždy v inom meste - tohtoročné bolo v Seville (Španielsko).

ŠPA 3. kurz - východ ŠPA 3. kurz - východ


správa

Predposledný kurz našej Školy pre animátorov bol výnimočný. Konečne sa nám podarilo dostať sa na určené miesto bez väčších komplikácií.

GPS: "Vykroč s Matkou!" GPS: "Vykroč s Matkou!"


ponuka

Na sviatok Nepošvrnenej Panny Márie, sestry saleziánky symbolicky spustili prihlasovanie na ďalší kurz GPS. Tento rok totiž kráčame po dobrodružnej ceste rozlišovania povolania s Matkou. Máš odvahu vykročiť tiež?

Knižná novinka - Čaro jednoduchého života Knižná novinka - Čaro jednoduchého života


ponuka

Skutočný a dojímavý príbeh pastierky oviec, ktorý očaril celý svet. Stalo sa vám, že ste si kúpili knihu a hneď prvé riadky vás vtiahli do deja tak, že ste sa od nej nevedeli odtrhnúť? Chceli by ste sa na chvíľu zastaviť v čase, nadýchať sa vône čerstvých borovíc, napiť sa čerstvo nadojeného mlieka, ležať na lúke uprostred ovčieho stáda?

Dajte nám hlas! Dajte nám hlas!


správa

Členské organizácie Rady mládeže Slovenska už mesiac šíria kampaň "Dajte nám hlas!" Potrebujú vyzbierať podpisy, s ktorými pôjdu za politikmi. Chcú tak byť viac vnímané vo verejnom sektore.

ŠpA 3. kurz - ZÁPAD ŠpA 3. kurz - ZÁPAD


správa

Počas "revolučného" víkendu (15. - 17. 11. 2019) sa druháci zo západného kurzu stretli v Badíne, aby spoločne opäť prenikli hlbšie do tajov animátorstva.

Prihlasovanie na jarné školenie "7 návykov" je spustené Prihlasovanie na jarné školenie "7 návykov" je spustené


ponuka

Máš záujem zefektívniť svoje zvyklosti, zapracovať na sebe a svojich vzťahoch, zamyslieť sa nad obsahom a spôsobom realizácie svojho poslania? Tak potom práve pre teba tu máme školenie, ktoré vychádza z knihy Stephena R. Coveyho „7 návyků skutečně efektivních lidí“, ktoré je navyše prispôsobené realite saleziánskeho prostredia.

 

 

 

 

 

 

 

·registrácia ·zabudol som heslo

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Domka - sekretariát

Miletičova 7
821 08 Bratislava
sekretariat@domka.sk

č.ú.: 5062896757/0900

IBAN: SK76 0900 0000 0050 6289 6757

IČO: 317 892 18

DIČ: 2021 4238 66

tel.: +421 250 231 378

sekretariát: +421 903 296 526

ekonóm: +421 910 923 143

Domka - strediská

Kontakt na strediská

 

 

Podporujeme

Škola pre AnimátorovCesty Zrenia                          Tehlička pre deti uliceVydavateľstvo Don Bosco