Blog

16. ročník Púte Zaľúbených – NAŽIVO!

16. ročník Púte Zaľúbených – NAŽIVO!

V sobotu 18. februára 2023 sa môžete tešiť na ďalší ročník Púte Zaľúbených. Týmto ročníkom nás bude sprevádzať motto „Poďme spolu snívať“.

Po dvoch rokoch online vysielaní sa konečne môžete tešiť na LIVE púť. Takže ste všetci srdečne pozvaní putovať k našej Sedembolestnej Panne Márii a zažiť Púť Zaľúbených naživo! Program bude prebiehať počas jedného dňa. Môžete sa tešiť na prednášku s manželmi Neslušanovcami a zúčastniť sa diskusných skupiniek s manželmi. Pripravujeme aj novinku, v podobe interaktívnej hry. Púť vyvrcholí sv. omšou s predsavzatím žiť čistý vzťah, ktorú bude celebrovať Jozef Pajerský. Ako hudobný hosť sa predstaví kapela Espé. Počas celého dňa sa budete môcť občerstviť v čajovni s príjemnou hudobnou atmosférou. Na duchovný rozhovor, či spoveď bude prítomná služba ucha. Duchovne sa občerstvíme aj modlitbou sv. ruženca.

Môžete sa zaregistrovať na stránke www.zalubeni.sk ako pár (chodiaci, snúbenecký, manželský). Vstupné bude formou dobrovoľného príspevku. Ako už bolo spomenuté, tento ročník púte bude prebiehať len v jeden deň. Takže ubytovanie nebudeme poskytovať. Bude si však možné zakúpiť obed a večeru.

Zároveň Vás chceme pozvať zapojiť sa do 12 hodinovej modlitebnej reťaze za púť. Zaregistrovať sa môžete na stránke www.zalubeni.sk.

V sobotu 18. februára ste pozvaní k Sedembolestnej do Šaštína. Putujte za ňou na Púť Zaľúbených a vyprosujte si milosti do vašich vzťahov. Zaregistrujte sa už dnes a podporte prípravy púte modlitbami. Tešíme sa na vás zaľúbenci!

Organizačný tím PZ