Archív

Žilina: Animátori sa formovali Žilina: Animátori sa formovali


správa

Partia animátorov z Žilinského strediska sa FORMOVALA, nie deFORMOVALA, ani reFORMOVALA! Jednoducho spolu strávili víkendový kurz, ktorý im ponúkol ďalšie možnosti osobného a najmä animátorského rozvoja. Veď posúďte...

Kurz 7 návykov - druhý víkend Kurz 7 návykov - druhý víkend


správa

Získavanie špecifických návykov v skupine takmer dvoch desiatok dospelých pokračuje. Účastníci strávili skrátený víkend v mrazivom prostredí Žilinského kraja. "Všetci sme sa veľmi tešili na ďalší čas strávený v atmosfére návykov a nových priateľstiev."

Nová Dubnica: Jarné prázdniny ako sa patrí Nová Dubnica: Jarné prázdniny ako sa patrí


správa

Jarné prázdniny v Saleziánskom oratóriu a mládežníckom stredisku v Novej Dubnici boli veľmi pestré. Na každý deň pripravili saleziáni spolu s animátormi pestrú paletu zaujímavých aktivít, z ktorej si mohol vybrať každý. O čo ste prišli?

Skutočná situácia v Sýrii očami saleziánov Skutočná situácia v Sýrii očami saleziánov


správa

Saleziáni z Damasku hovoria o skresľovaní správ zo Sýrie. Prinášame Vám ich oficiálne vyjadrenie k situácii prostredníctvom listu direktora miestnej komunity.

Ďakujte, že ste! Ďakujte, že ste!


ponuka

Viac info a podklady nájdete na stránke forumzivota.sk.

GPS pozýva "na miesta nové" GPS pozýva "na miesta nové"


ponuka

Vážená slečna! Ak ťa téma povolania zaujíma stále viac, poď na víkendovku kurzu GPS. Pre viac info píš na gps.fma@gmail.com

Nová ÉRA FLN Nová ÉRA FLN


správa

V polovici júna naplnia ulice Trnavy tisícky mladých z celého Slovenska. Gospelový festival, najväčší svojho druhu v strednej Európe, ponúkne od 15. do 16. júna to najlepšie zo slovenskej i svetovej hudobnej scény. V poradí 26. ročník prináša navyše nový dizajn, ktorý upriamuje pozornosť na žiaru.

PONUKA: Kurz v Budapešti PONUKA: Kurz v Budapešti


ponuka

Využite možnosť zúčastniť sa kurzu organizácie DBYN zameraného na spoznávanie a prehĺbenie poznania ochrany ľudských práv a na ich využitie v oblasti hájenia ľudských práv na lokálnej úrovni.

Saleziánske miništrantské stretnutie je za nami Saleziánske miništrantské stretnutie je za nami


správa

Domka a Saleziáni don Bosca zorganizovali od 16. do 18. februára celoslovenské Stretnutie miništrantov saleziánskych farností a stredísk. Saleziánske dielo v Žiline hostilo viac ako 100 miništrantov. Prežili spoločne adrenalínový víkend plný priateľstiev, zábavy, športu i služby.

Prvý kurz 7 návykov 2018 je za nami Prvý kurz 7 návykov 2018 je za nami


správa

Prečítajte si ako vnímal prvú časť kurzu jeden z účastníkov. Od piatku 9. februára totiž prežili víkend v Malej Fatre! No čo môže byť VIAC...

Pomôžme zlepšiť situáciu detí a mladých na severe Kene Pomôžme zlepšiť situáciu detí a mladých na severe Kene


ponuka

Prostredníctvom verejnej zbierky Tehlička môžeme pomôcť miestnym obyvateľom Korr získať lepší prístup k pitnej vode a energiám, zvýšiť povedomie o dôležitosti vzdelania, ako aj prispieť k vzdelávaniu detí a mládeže. Aj vďaka nám môžu mať lepšiu budúcnosť.

Viera do vrecka sa za nás pýta prečo sa postiť?! Viera do vrecka sa za nás pýta prečo sa postiť?!


ponuka

Vďaka relácii sa tentoraz môžeme pozrieť skutočne do zákulisia pôstu?! Okrem "nevyžiadaných rád" sa môžete tešiť na autora brožúrky "Pôst neznamená len nejesť mäso" Mariána Gavendu či skúsenosti pustovníkov.

 

 

 

 

 

 

·registrácia ·zabudol som heslo

 

 

 

 

 

Kontakt

Domka - sekretariát

Miletičova 7
821 08 Bratislava
sekretariat@domka.sk

č.ú.: 5062896757/0900

IBAN: SK76 0900 0000 0050 6289 6757

IČO: 317 892 18

DIČ: 2021 4238 66

tel.: +421 250 231 378

sekretariát: +421 903 296 526

ekonóm: +421 910 923 143

Domka - strediská

Kontakt na strediská

 

 

Podporujeme

Škola pre AnimátorovCesty Zrenia      Festival Lumen                    Tehlička pre deti uliceVydavateľstvo Don Bosco