Archív

Michalovce: Víkendovka 2017 Michalovce: Víkendovka 2017


správa

Leto v Michalovciach je tak rozbehnuté, že až nestíhajú aktualizovať web. Prinášame teda aspoň zážitky animátorov, ešte z obdobia, keď nebolo tak veľmi teplo, že sa nám z toho nič nechcelo.

Prešov: Dve stretká na hrebeni hôr Prešov: Dve stretká na hrebeni hôr


správa

Chlapčenské stretko na horách je záruka dobrodružstva. Keď sa však spoja takéto stretká dve, je z toho dobrodružstvo na druhu, takže môžete očakávať aj stretnutie zoči-voči kamzíkovi.

Prímestský tábor na Malte a ešte oveľa viac! Prímestský tábor na Malte a ešte oveľa viac!


správa

Zahraničné podujatia, ktorých sa zúčastňujú aj naši domkári sú v plnom prúde. O svojom európskom dobrodružstve nám napísala Baška s Kaplnej. Čítajte, vnímajte a radujte sa! O rok môžete zažiť niečo podobné aj vy...

Senica: Prvý tábor Senica: Prvý tábor


správa

Od 3. do 7. júla sa v Senici uskutočnil prvý turnus prímestských táborov s názvom Piráti z Karibiku. Nechýbala pirátska loď, ktorá bola neoddeliteľnou súčasťou každého dňa. Navyše si deti mohli vyrobiť pravé pirátske čapice.

Trnava: Deti putovali za svetlom Trnava: Deti putovali za svetlom


správa

Tretí prázdninový týždeň sa v stredisku na Kopánke uskutočnil prímestský tábor. Zúčastnilo sa ho približne 115 detí. Témou tábora bola rozprávka Krúdovci a deti počas celého týždňa nasledovali svetlo.

Rožňava: PT Volanie prérií	Rožňava: PT Volanie prérií


správa

Tohtoročný prímestský tábor v Rožňave sprevádzal indiánsky duch. Deti celý týždeň pomáhali malému kovbojovi a misionárovi na ceste za kmeňom Šavanov, ktorým mali priniesť kresťanskú vieru. Plnili staré indiánske skúšky, za ktoré dostávali tesáky, aby sa v piatok mohli zúčastniť na vodnom boji proti Setejcom, nepriateľskému kmeňu.

Sabinov: Posledný náčelník Sabinov: Posledný náčelník


správa

Saleziánska rodina v Sabinove zorganizovala od 23. do 28. júla letný tábor v zariadení Škola v prírode Kysak. Týždeň s posledným náčelníkom bol skutočne nezabudnuteľný a plný zážitkov všetkého druhu.

Kaplna: Príbeh Beren a Lúthien ožil Kaplna: Príbeh Beren a Lúthien ožil


správa

Kaplnčania sa rozhodli počas pridedinského tábora oživiť príbeh, ktorý presne pred 100 rokmi začal písať známy autor J. R. R. Tolkien. Príbeh zameraný na vzťah smrteľníka Berena s nesmrteľnou elfkou Lúthien sprevádzal deti počas týždenného tábora.

Košice Tri hôrky: Tábory prilákali aj nové tváre Košice Tri hôrky: Tábory prilákali aj nové tváre


správa

Začiatkom júla sa v Košiciach uskutočnili tradičné a obľúbené letné pobytové tábory. Niekoľkomesačné úsilie animátorov a animátoriek sa pretavilo do nezabudnuteľných zážitkov pre približne 50 chlapcov a viac než 70 dievčat.

Humenné: Na týždeň každý dedinčanom Humenné: Na týždeň každý dedinčanom


správa

Chatový tábor je akciou pripravovanou saleziánmi, saleziánkami a animátormi. Zúčastnilo sa ho vyše 120 mladých. Tábor sa konal v týždni od 10. do 15. júla vo Viničkách. Nová téma, noví ľudia, nové zážitky, to všetko bolo súčasťou tohtoročnej chatovačky.

 

 

 

 

 

·registrácia ·zabudol som heslo

 

 

 

 

Kontakt

Domka - sekretariát

Miletičova 7
821 08 Bratislava
sekretariat@domka.sk

č.ú.: 5062896757/0900

IBAN: SK76 0900 0000 0050 6289 6757

IČO: 317 892 18

DIČ: 2021 4238 66

tel.: +421 250 231 378

sekretariát: +421 903 296 526

ekonóm: +421 910 923 143

Domka - strediská

Kontakt na strediská

 

 

Podporujeme

Škola pre AnimátorovCesty Zrenia                 Festival Lumen                 Tehlička pre deti ulice   Vydavateľstvo Don Bosco